Lokalizacja Klubu Seniora LUDWISIA

Lokalizacja Klubu Seniora LUDWISIA

Nasz Klub Seniora LUDWISIA znajduje się na cichej i spokojnej ulicy Skrzydlatej 11a/1a (boczna ulica J. Bajana), na urokliwym osiedlu Gądów Mały we Wrocławiu.

Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo. Otóż w bezpośrednim sąsiedztwie naszej placówki jest Kościół Miłosierdzia Bożego (oddalony 300 m od naszego Klubu) oraz piękny plac spacerowy, zagospodarowany zielenią, ławeczkami i obiektami zachęcającymi do aktywności fizycznej (siłownia na świeżym powietrzu, stoły do gry w tenisa stołowego, place zabaw dla dzieci i boisko do koszykówki dla młodzieży).

Zaledwie 1 km od Klubu Seniora LUDWISIA jest przepiękny Park Zachodni o powierzchni ok. 75 ha. Idealne miejsce do spacerów i kontaktu z przyrodą.

Najbliżej położoną biblioteką jest Filia nr 23 na Bulwarze Ikara (1,8 km od Klubu Seniora LUDWISIA).

Dzięki pobliskim przystankom komunikacji miejskiej (tramwaje nr 3, 10, 20 i 33) Klub Seniora LUDWISIA ma doskonałe połączenie z najważniejszymi instytucjami kulturalno-rozrywkowymi Wrocławia: Kino Helios (3,5 km), Narodowe Forum Muzyki (6,5 km), Teatr Muzyczny Capitol (7 km), czy Wrocławski Rynek (7,1 km).